Teemanttegija

Teemanttegija  tegeleb teemantsaagimise, teemantpuurimise ning kergemahuliste lammutustöödega. Tagame kiire, laitmatu ning kvaliteetse tulemuse.

Meie teenused

Teemant-
saagimine

Teemantsaagimine võimaldab saagida nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt erinevaid kivimeid vibratsioonivabalt ning konstruktsioone kahjustamata. Teemantsaega on võimalik saagida näiteks ukse-, akna-, ventilatsiooniava.

TEEMANTSAAGIMISE TEENUSE PILT

Teemant-
puurimine

Teemantpuurimine võimaldab puurida nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt erinevaid kivimeid vibratsioonivabalt ning konstruktsioone kahjustamata. Meie tehnikaga on võimalik puurida avasid mõõtudes 10mm-650mm.

TEEMANTPUURIMISE TEENUSE PILT (1)

Lammutus-
tööd

Kergemahulised lammutustööd. Käsilammutus eriolukordades, kuhu ei pääse ligi rasketehnikaga. Näiteks kortermaja vannitoa välja lõhkumine.

LAMMUTUS TEENUSE PILT

Teemant-
saagimine

Teemantsaagimine on protsess, kus kasutatakse teemantkettaga saagi, et lõigata läbi erinevate materjalide, sealhulgas betooni, graniidi ja muude kõvade pindade. Tänu teemantteradele on see meetod ülimalt efektiivne ja jätab lõikepinna puhtaks ning ühtlaseks. Teemantsaega on võimalik saagida näiteks ukse-, akna- või ventilatsiooniavasid.

TEEMANTSAAGIMISE TEENUSE PILT
TEEMANTPUURIMISE TEENUSE PILT (1)

Teemant-
puurimine

Oleme spetsialiseerunud betooni, graniidi ja teiste kõvade materjalide puurimisele, tagades iga kord täpse ja puhta tulemuse. Teemantpuurimine on protsess, mis tagab materjali kiire ja täpse läbistamise. Tänu teemanditeradele on see meetod ülimalt tõhus, vähese vibratsiooni ja tolmu eraldumisega. Meie tehnikaga on võimalik puurida avasid eri mõõtmetes.

Lammutus-
tööd

Lammutustöö nõuab põhjalikku planeerimist, oskusteavet ja spetsiaalseid seadmeid. Meie meeskond on väljaõppinud ja kogenud, et tagada kergemahulisete lammutustööde sujuv ja turvaline teostamine, olgu tegemist vannitoa välja lõhkumisega või mõne väiksema rajatise/konstruktsiooni lammutusega.

LAMMUTUS TEENUSE PILT

Paindlikkus

Oleme võimelised saagima erinevatesse kohtadesse ja asenditesse, pakkudes lahendusi erinevatele vajadustele. Kui otsite usaldusväärset ja kvaliteetset partnerit, siis võtke meiega julgelt ühendust.

Kogemus

Oma 20-aastase töökogemuse põhjal suudame pakkuda kogu teenuste skaalat alates projekti hindamisest, kavandamisest ja tööde teostamisest kuni jäätmete eemaldamiseni ning ala puhastamiseni.

Ettevõtted, kellega teeme koostööd:

Hind

Pakume konkurentsivõimelisi hindu ning garanteerime tulemused, mis vastavad kõrgeimatele standarditele. Teie rahulolu on meie peamine prioriteet!

Ekspertiis

Meie teadmised hõlmavad mitmeid valdkondi ning me rakendame kaasaegseid meetodeid ning tipptasemel tehnoloogiat, tagades, et kõik tööd on planeeritud ja teostatud kõrgeimal tasemel.

meist

Kõrgtasemel teenused

Oma 20-aastase töökogemuse põhjal suudame pakkuda kogu teenuste skaalat alates projekti hindamisest, kavandamisest ja tööde teostamisest kuni jäätmete eemaldamiseni ning ala puhastamiseni.

Võite kindlad olla, et tagame kiire, laitmatu ning kvaliteetse tulemuse.

Vaata, mida meie kliendid arvavad

Töö kiire ja korralik!"

Tööd tellides ning projektiga tutvudes, märkas Rasmus koheselt projektis muid variante mis olid planeeritust erinevad. Tänu Rasmusele saime parema lahenduse, kiire töö käigu ning mõistliku hinna."

Loe meie blogi

Küsige meie eksperdilt

Rasmus Lagunov

Tegevjuht/spetsialist

Alliken Koršunov

Raamatupidamine

Tasuta konsultatsioon

Parima võimaliku tulemuse saavutamiseks pakume teemanttööde osas konsultatsiooni.